Equips docents 2016-17

1ESO
AD Matemàtiques ANA CERVERA ANA CERVERA ANA CERVERA
Anglès CARMEN CALVO CARMEN CALVO CARMEN CALVO
Castellà ALBERT JULIBERT ALBERT JULIBERT ALBERT JULIBERT
Català ALMODIS CANALS ALMODIS CANALS ALMODIS CANALS
Ed. Física CARLES CASTELLÓ CARLES CASTELLÓ CARLES CASTELLÓ
ReligióELI VALDÉSELI VALDÉSELI VALDÉS
Matemàtiques MARITA SUÑÉ MARITA SUÑÉ MARITA SUÑÉ
Música MARTA SEGURA MARTA SEGURA MARTA SEGURA
Naturals CARMINA BARBANY CARMINA BARBANY CARMINA BARBANY
Plàstica ORIOL GRAUS ORIOL GRAUS ORIOL GRAUS
Socials LLUÍS VARGAS LLUÍS VARGAS LLUÍS VARGAS
Tecnologia ALBERTO MARIN ALBERTO MARIN ALBERTO MARIN
TUTORIA CARMEN CALVO CARMINA BARBANY ALMODIS CANALS
COORDINADOR
LLUÍS VARGAS
    
 2n ESO

AD Català ANNA SOLIS ANNA SOLIS ANNA SOLIS
AD Matemàtiques OSCAR GONZALEZ OSCAR GONZALEZ OSCAR GONZALEZ
Anglès EVA PASTOR EVA PASTOR EVA PASTOR
Castellà MONTSERRAT CORELLA MONTSERRAT CORELLA MONTSERRAT CORELLA
Català MARGA LOSTES MARGA LOSTES MARGA LOSTES
Ed. Física MARIBEL CALABOZO MARIBEL CALABOZO MARIBEL CALABOZO
Religió ELI VALDÉS ELI VALDÉSELI VALDÉS
Matemàtiques YOLANDA NAVARRO YOLANDA NAVARRO YOLANDA NAVARRO
Música MARTA SEGURA MARTA SEGURA MARTA SEGURA
Naturals ANA CERVERA ANA CERVERA ANA CERVERA
Socials ÀLEX RIGOL ÀLEX RIGOL ÀLEX RIGOL
Tecnologia MIQUEL ÀNGEL REDON MIQUEL ÀNGEL REDON MIQUEL ÀNGEL REDON
TUTORIA MARGA LOSTES MARIBEL CALABOZO ANA CERVERA
COORDINADOR
MIQUEL ANGEL REDON
  
 3r ESO

AD Socials ISABEL GARCIA ISABEL GARCIA ISABEL GARCIA
Anglès ANNA CRIS MORA ANNA CRIS MORA ANNA CRIS MORA
Castellà RAQUEL SERNA RAQUEL SERNA RAQUEL SERNA
Català ANNA SOLIS ANNA SOLIS ANNA SOLIS
Biologia i Geologia EULÀLIA DURAN EULÀLIA DURAN EULÀLIA DURAN
Ed. Física CARLES CASTELLÓ CARLES CASTELLÓ CARLES CASTELLÓ
Ètica/Religió ELI VALDÉS ELI VALDÉS ELI VALDÉS
Física i Química OSCAR GONZALEZ OSCAR GONZALEZ OSCAR GONZALEZ
Matemàtiques ANA GUIRAO ANA GUIRAO ANA GUIRAO
Música MARTA SEGURA MARTA SEGURA MARTA SEGURA
Plàstica ESTER GROSCHE ESTER GROSCHE ESTER GROSCHE
Socials MAR VECIANA MAR VECIANA MAR VECIANA
Tecnologia M.ROCA TOST M.ROCA TOST M.ROCA TOST
TUTORIA 3 ESO A ANNA CRIS MORA RAQUEL SERNA ELI VALDÉS
COORDINADOR
EULÀLIA DURAN

4 ESO
AD Català ISABEL GARCIA ISABEL GARCIA ISABEL GARCIA
AD Socials ISABEL GARCIA ISABEL GARCIA ISABEL GARCIA
Anglès ALICIA LOPEZ ALICIA LOPEZ ALICIA LOPEZ
Castellà ANA BERNAD ANA BERNAD ANA BERNAD
Català PEPA CASTILLO PEPA CASTILLO PEPA CASTILLO
Cultura i valors ètics RICARD GÓMEZ RICARD GÓMEZ RICARD GÓMEZ
Ed. Física MARIBEL CALABOZO MARIBEL CALABOZO MARIBEL CALABOZO
Matemàtiques MERCÈ BATLLE MERCÈ BATLLE MERCÈ BATLLE
Socials MAR GABRIEL MAR GABRIEL MAR GABRIEL
Opt. Biologia i Geologia JORDI CORBELLA JORDI CORBELLA JORDI CORBELLA
Opt. Economia NEUS BADIA NEUS BADIA NEUS BADIA
Opt. Física i Química PACO SÁNCHEZ PACO SÁNCHEZ PACO SÁNCHEZ
Opt. Francès CRISTINA CANO CRISTINA CANO CRISTINA CANO
Opt. Informàtica M.ROCA TOST M.ROCA TOST M.ROCA TOST
Opt. Llatí JORGE MARTÍNEZ JORGE MARTÍNEZ JORGE MARTÍNEZ
Opt. Plàstica ESTER GROSCHE ESTER GROSCHE ESTER GROSCHE
Opt. Tecnologia ANTÒNIA VICENS ANTÒNIA VICENS ANTÒNIA VICENS
TUTORIA 4 ESO B PEPA CASTILLO ALICIA LOPEZ MAR GABRIEL
COORDINADORA  ESTER GROSCHE ESTER GROSCHE ESTER GROSCHE

PROFESSORAT 1BTX
CC Anglès ANNA CRIS MORA
Des Anglès ALÍCIA LÓPEZ
CC Castellà RAQUEL SERNA
CC Català ANNA SOLIS
CC CMC JORDI CORBELLA
CC Ed. Física CARLES CASTELLÓ
CC Filosofia RICARD GÓMEZ
CM Biologia JORDI CORBELLA
Des Biologia CARMINA BARBANY
CM C Terra i M Amb  EULÀLIA DURAN
CM Dibuix Tècnic  ORIOL GRAUS
CM Econ. O. Empr. NEUS BADIA
CM Física  OSCAR GONZALEZ
CM Grec JORGE MARTÍNEZ
CM Hist. Contemp. ÀLEX RIGOL
CM Lit.Universal ANA BERNAD
CM  Llatí  JORGE MARTÍNEZ
CM Matemàtiques ANA GUIRAO
CM Mat. Socials CAROLINA CRESPO
CM Química  PACO SÁNCHEZ
Des Química OSCAR GONZALEZ
CM Tecnologia M. ÀNGEL REDON
Opt Psic. i Soc. RICARD GÓMEZ
TUTORIA 1 BTX A JORDI CORBELLA
TUTORIA 1 BTX B RICARD GÓMEZ
COORDINADOR JORGE MARTÍNEZ

PROFESSORAT 2 BTX
CC Ang 2BTX EVA PASTOR
Des Anglès CARMEN CALVO
CC H.Fil.2BTX RICARD GÓMEZ
CC Història 2BTX LLUIS VARGAS
CC Ll. Cat. 2BTX MARGA LOSTES
CC Ll. Cas 2BTX ALBERT JULIBERT
CM Biologia 2BTX JORDI CORBELLA
CM CTMA 2BTX EULÀLIA DURAN
CM Dib. Tec. 2BTX ESTER GROSCHE
CM EOE 2BTX NEUS BADIA
CM Física 2BTX PACO SÁNCHEZ
CM Geografia 2BTX ÀLEX RIGOL
CM Hª Art 2BTX MAR GABRIEL
CM Llatí 2BTX JORGE MARTÍNEZ
CM Grec 2BTX JORGE MARTÍNEZ
CM Mat 2BTX YOLANDA NAVARRO
CM Mat. Soc. 2BTX ANTÒNIA VICENS
CM Química 2BTX PACO SÁNCHEZ
CM Tec. 2BTX M. ROCA TOST
CM Lit. Cat 2BTX ALMODIS CANALS
CM Lit. Cast. 2BTX ANA BERNAD
TUTORIA 2BTXA YOLANDA NAVARRO
TUTORIA 2BTXB NEUS BADIA
COORDINADOR JORGE MARTÍNEZ
Comments