Horari d'atenció a famílies

EQUIP DOCENT COGNOM, Nom DEPARTAMENT HORARI D'ATENCIÓ
A LES FAMÍLIES
1ESO ANTOLINEZ, Beatriu Psicopedagogia Divendres, de 12h a 13h
GRAUS, Oriol Visual i plàstica Dimarts, de 10:30h a 11:30h
JULIBERT, Albert Castellà Dimarts, de 10:30h a 11:30h
LOPEZ, Carolina Ciències (Bio. i Geo.) Dimarts, de 10:30h a 11:30h
SUÑÉ, Marita Matemàtiques Dimarts, de 16:30h a 17:30h
TOST, M.Roca Tecnologia Dimecres, de 9:30h a 10:30h
VARGAS, LluÍs Socials (Geo. i His.) Dilluns, de 13h a 14h
VERGÉS, M. Rosa Català Dijous, de 12h a 13h
     
2ESO AMORÓS, Montserrat Socials (Geo. i His.) Dimecres, de 12h a 13h
CALABOZO, Maribel Ed. Física Dijous, de 10:30h a 11:30h
CASTILLO, Pepa Català Divendres, de 9:30h a 10:30h
CERVERA, Ana Ciències (Fís. i Quí) Dimecres, de 13h a 14h
MUIXÍ, Sussi Idiomes (Anglès) Dimecres, de 13h a 14h
REDON, Miquel Àngel Tecnologia Dimarts, de 9:30h a 10:30h
SÀNCHEZ, Paco Ciències (Fis i Qui.) Dimarts, de 9:30h a 10:30h
SEGURA, Marta Música Dijous, de 10:30h a 11:30h
     
3ESO CASTELLÓ. Carles Ed. Física Dilluns, de 9:30h a 10:30h
COMAS, Salvador Tecnologia Divendres, de 12h a 13h
DURAN, Eulàlia Ciències (Bio. I Geo.) Dijous, de 10:30h a 11:30h
GUIRAO, Ana Matemàtiques Dilluns, de 9:30h a 10:30h
MOLINES, M.Carme Català Dimarts de 9:30h a 10:30h
ORTIZ, Montse Socials (Geo. i His.) Dimecres, de 10:30h a 11:30h
PEREZ, Miguel A. Idiomes (Anglès) Dilluns, de 13h a 14h
SOLANO, Mara Castellà Dilluns, de 12h a 13h
VALDÉS, Elisabet Socials (Religió) Divendres, de 9:30h a 10:30h
     
4ESO BARBANY, Carmina Ciències (Bio. i Geo.) Dijous, de 9:30h a 10:30h
BERNAD, Ana Castellà Dilluns, de 9:30h a 10:30h
CANO, Cristina Idiomes (Francès) Dimecres, de 12h a 13h
GABRIEL, Mar Socials (Geo. i His.) Dimarts, de 9:30h a 10:30h
GROSCHE, Ester Visual i plàstica Dimecres, de 9:30h a 10:30h
MONTSERRAT, Bàrbara Ciències (Fís. i Quí) Dimarts, de 9:30h a 10:30h
PUÈRTOLAS, Pere Català Dimarts, de 9:30h a 10:30h
SANTANA, Eduardo Psicopedagogia Dilluns, de 12h a 13h
     
BAT BADIA, Neus Matemàtiques (Economia) Dimarts, de 13h a 14h
BARAS, Vega Ciències (Bio. i Geo.) Dimecres, de 13h a 14h
MARTÍNEZ, Jorge Castellà (Cul. Clàssica) Dilluns, de 10:30h a 14:30h
MORA, Anna Cris Idiomes (Anglès) Dimarts, de 9:30h a 10:30h
NAVARRO, Yolanda Matemàtiques Dimarts, de 9:30h a 10:30h
PALAZÓN, José Juan Socials (Filosofia) Dimarts, de 12h a 13h
SAPERAS, Mercè Idiomes (Anglès) Dimecres, de 9:30h a 10:30h
VAILLÈS, Miquel Ciències (Fís. i Quí) Dimarts, de 13h a 14h
VICENS, Antònia Tecnologia Dilluns, de 10:30h a 11:30h
Comments