Horari d'atenció dels tutors i tutores a les famílies

COGNOM  Nom Hora de visita E. DOCENT
ÀLVAREZ MOGOLLON Maribel Dimarts de 9:30 a 10:30 3ESO
BADIA BATLLE Neus Dilluns de 10:30 a 11:30 BAT
BALLART CENTELLES Elisabet Dimecres de 9:30 a 10 :30 1ESO
BARBANY ROURA Carmina Dilluns de 12:00 a 13:00 2ESO
BERNAD PUIG Ana Dilluns de 10:30 a 11:30 3ESO
CALABOZO MARTINEZ Maribel Dilluns de 10:30 a 11:30 3ESO
CANO BALMON Cristina Dimecres de 12:00 a 13:00 4ESO
CASTELLÓ CORTADA Carles Dilluns de 9:30 a 10:30 BAT
CASTILLO GRASA Pepa Dimecres de 8:30 a 9:30 1ESO
CERVERA RODRIGUEZ Ana Dijous de 12:00 a 13:00 1ESO
DURAN BARRACHINA Eulàlia Divendres de 12:00 a 13:00 4ESO
FERRER GRACIA Jordi Divendres de 9:30 a 10:30 BAT
FERRER MESEGUER Marisa Dimarts de 12:00 a 13:00 3ESO
GABRIEL TOMAS Mar Dilluns de 13:00 a 14:00 1ESO
GARCIA HORCAJO M. Isabel Dilluns de 13:00 a 14:00 4ESO
GOMEZ VENTURA Ricard Dilluns de 9:30 a 10:30 BAT
GONZALEZ PEREZ Oscar Dimecres de 9:30 a 10 :30 BAT
GRAUS RIBAS Oriol Dimarts de 15:30 a 16:30 1ESO
GROSCHE SISAROLS Ester Dilluns de 9:30 a 10:30 3ESO
HERETER ALIAGA Xavier Dijous de 13:00 a 14:00 BAT
JULIBERT GONZÁLEZ Alberto Dimecres de 13:00 a 14:00 2ESO
LOPEZ VICANCOS Alicia Dijous de 9:30 a 10:30 1ESO
MARIN SANCHEZ Alberto Dimarts de 12:00 a 13:00 2ESO
MARTÍNEZ LOPEZ Jorge Dilluns de 9:30 a 10:30 BAT
MORA FIGUERA Anna Cristina Dilluns de 10:30 a 11:30 4ESO
MORALES LUCAS           AlíciaDijous de 13:00 a 14:00BAT
MORELL ALSINA Carles Dimecres de 13:00 a 14:00 1ESO
MOSELLA SANZ Marta Dilluns de 10:30 a 11:30 4ESO
NÉCIGA VALDIVIA Edgar Dijous de 10:30 a 11:30 4ESO
PASTOR BALLARIN Eva Dilluns de 12:00 a 13:00 3ESO
PEDROL GIMENEZ Jaime Dilluns de 9:30 a 10:30 1ESO
PEIRE MARI Sergi Dilluns de 9:30 a 10:30 BAT
PORTELLA LLUCH Roser Dilluns de 13:00 a 14:00 3ESO
REDON CLARAMONTE Miquel Àngel Dilluns de 13:00 a 14:00 1ESO
RIGOL QUADRA Àlex Dimarts de 13:00 a 14:00 4ESO
SERNA GONZÁLEZ Raquel Dijous de 12:00 a 13:00 4ESO
SERRA MAYORAL Jordi Dimecres de 12:00 a 13:00 2ESO
SOLER PALLEJÀ Neus Dijous de 9:30 a 10:30 2ESO
SUÑÉ BONSFILLS Marita Dimarts de 16:30 a 17:30 2ESO
TORRES VILASECA Teresa Dilluns de 10:30 a 11:30 2ESO
TOST BARGALLO M.Roca Dimarts de 12:00 a 13:00 3ESO
VALDÉS MARTINEZ Elisabet Dimecres de 13:00 a 14:00 3ESO
VARGAS LAZARO Francesc LluÍs Dijous de 12:00 a 13:00 2ESO
VICENS VILLAR Antònia Divendres de 13:00 a 14:00 4ESO
Comments